Naše fenky

Princessa Libošovská Blata

PRINCESSA LIBOŠOVSKÁ BLATA

                                                        (kliknutím na jméno se zobrazí PP)

Narozena:

28.5.2006

Výstavy: 

Speciální výst. V3, Česká národní výst. V, Klubová výst. V2, Klub.výst. V4, Mezinárodní výst. V2, Krajská výst. V1, VT, KV, Klub.výst. V2 res.CAC, Klub.výst. V1 CAC, Národní výst.V,Mezinárodní výst.V, Mezinárodní výst.V2 Res.CAC

Zkoušky:

OVVR

Zdravotní stav: 

DKK 0/0, DLK 0/0 , plnochrupá,N/EIC,oči čisté

Výška:

52,5 cm

Povaha:

Velmi citlivá fenka, milující, učenlivá, poslušná, velmi věrná. Výborně vychází se všemi ostatními zvířaty, miluje děti a moc ráda papá:-). Miluje mazlení, ale také má ráda svůj klid. Zbožňuje sluníčko, borůvčí, dlouhé procházky, nemá ráda zimu:-) a nepříjemné lidi.

 

 

 

              

                

AFRODITHÉ EXCELENT DOGS

                                                        (kliknutím na jméno se zobrazí PP)

Narozena:

05.11.2008

Výstavy:

Mezinárodní výstava VN1, Klubová výstava VN2, Klubová výstava VN1, Krajská Podbrdská výstava VN1,Mezinárodní výstava V,Národní výstava V1 CAJC,Mezinárodní výstava V2, Mezinárodní výstava V4,Mezinárodní výstava V1 CAJC+NEJHEZČÍ MLADÝ JEDINEC PLEMENE,Mezinárodní výstava V3,Klubová výstava V1 CAC,Krajská Podbrdská výstava V1,VT,KV,
ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION,Česká národní výstava V1 CAC + Národní vítěz + BOB a 4.místo v odp.soutěži o nejlepšího psa skupiny, Mezinárodní výstava V, Mezinárodní výstava V1 CAC, Klubová výstava V3 a V, Krajská výstava V3, Hanácká Národní výstava V3 (Krutská A.), Duo-Cacib Brno V1 CAC(Martin O'Donoghue), Duo-Cacib Brno V (Mary O'Donoghue) , KV Humpolec V1 CAC (Mr. Cole)

Zkoušky:

OVVR

Zdravotní stav:

DKK 0/0, DLK 0/0, oči čisté (po rodičích),plnochrupá

Výška:

54 cm

Povaha:

Afinka je náš malý ďáblík. Miluje aportování, hledání věcí, přetahování veškerých věcí, je velmi temperamentní a hravá. Miluje když se může předvádět a když je středem pozornosti, tudíž se jí líbí na výstavách:-). Je velice učenlivá, ale také vymýšlí různé lumpárny, když se jí nechce se učit. Je krásně bezprostřední, co chce, to prostě udělá a pak nám to ještě přiběhne pyšně ukázat:). Je velmi milující a věrná, zbožňuje svou "smečku", z ničeho si nic nedělá. Miluje mazlení a procházky:-)

                 

                                                               

 

Novinky

Štěňátka

Kuba Libošovská blata X Upsadaisy Draco Minor
15.10.13 09:50

Duo-Cacib Brno

Duo-Cacib Brno 4.-5.2.2012 velmi úspěšná výstava
09.02.12 11:23

Kuba EIC N/N , Optigen A

Kuba Libošovská blata : EIC N/N a oči čisté :-)
09.10.11 11:22

Fotky

štěňátka vrh B
štěňátka vrh B